Edition Amour Rolex Oyster Perpetual armbandsur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

14 000 SEK

ROLEX OYSTER PERPETAUL, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, originallänk med viklås ref 6535/62/2/64, ref nr. 6548, serie nr. 1753390, diam ca 30 mm, inköpskvitto daterat 1995 medföljer

Bruksslitage. Urtavla med skador. Plexiglas med stötskada. Några fjädringar i länk defekta. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

720281

2020-02-09