Bordspendyl Frankrike
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets första del, Frankrike, Calame Rue Montmartre á Paris, arkitektonisk form, svart marmor med dekor brännförgylld brons, höjd ca 48.5 cm, bredd ca 32 cm, nyckel för uppdrag medföljer
Slitage. SAV garanterar ej funktionen.
720288
2020-01-12