Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJÄTTERSTRÖM, bonad, ull, geometrisk mönster, 1900-talets första hälft, signerad MMF, ca 190 x 135 cm
Bruksspår, slitna fransar
720314
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här