Märta Måås-Fjätterström bonad

Märta Måås-Fjätterström bonad
Märta Måås-Fjätterström bonad
Märta Måås-Fjätterström bonad
Märta Måås-Fjätterström bonad
Märta Måås-Fjätterström bonad
Märta Måås-Fjätterström bonad
Märta Måås-Fjätterström bonad
Märta Måås-Fjätterström bonad

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJÄTTERSTRÖM, bonad, ull, geometrisk mönster, 1900-talets första hälft, signerad MMF, ca 190 x 135 cm

Bruksspår, slitna fransar

720314

2020-01-06