Börge Mogensen sideboard

Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard
Börge Mogensen sideboard

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, sideboard med bokhylla, 1960-tal, ekfanér, etikettmärkt Karl Anderssons & Söner, inredning med flyttbart hyllplan, sideboard, höjd ca 68, samt 46x135, hylldelen höjd 117 samt längd 135 cm

Fuktfläckar ovanpå hylldelen, bruks och åldersrelaterat slitage

720319

2020-01-06