Sven X:et Erixson litografi

Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): komposition, signerad Sven Erixon och numrerad 98/260, färglitografi, ca 64x54 cm

Ej examinerd ur ram

720320

2020-01-06