Andreas Wargenbrant, dalahäst

Andreas Wargenbrant, dalahäst
Andreas Wargenbrant, dalahäst
Andreas Wargenbrant, dalahäst
Andreas Wargenbrant, dalahäst
Andreas Wargenbrant, dalahäst
Andreas Wargenbrant, dalahäst
Andreas Wargenbrant, dalahäst
Andreas Wargenbrant, dalahäst

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), dalahäst, svartpatinerad metall, signerad och daterad 2019, höjd ca.33 cm, längd ca. 32 cm

Färger av sig

720324

2020-01-06