Akvareller 4 st Kina 1800-/1900-tal

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKVARELLER, 4 st, Kina, 1800-/1900-tal, motiv av geishor och andra figurer, ca 25x38 cm

Ej examinerad ur ram

720325

2020-01-17