Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AKVARELLER, 4 st, Kina, 1800-/1900-tal, motiv av geishor och andra figurer, ca 25x38 cm
Ej examinerad ur ram
720325
2020-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här