Spegel med bord

Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, med bord, 1960-tal, Lars-Göran Nilsson och Ewa Wrangel, Ateljé Glas & Trä, Hovmantorp, fanérad med jakaranda, beslag i koppar, bordets höjd ca 45, 116x41, ca 120x80 cm, CITES-intyg finns

Slitage, repor

720329

2020-01-07