Spegel med bord
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, med bord, 1960-tal, Lars-Göran Nilsson och Ewa Wrangel, Ateljé Glas & Trä, Hovmantorp, fanérad med jakaranda, beslag i koppar, bordets höjd ca 45, 116x41, ca 120x80 cm, CITES-intyg finns
Slitage, repor
720329
2020-01-07