Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, svartmålat, lådor i sargen, höjd ca 75, 133x69 cm

Bruksslitage

720334

2020-01-07