Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, England, fanérat med mahogny, intarsiadekor, beslag i mässing, höjd ca 92, 154x62 cm
Fanerbortfall, slitage, sprickor
720335
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här