Sideboard England

Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England
Sideboard England

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, England, fanérat med mahogny, intarsiadekor, beslag i mässing, höjd ca 92, 154x62 cm

Fanerbortfall, slitage, sprickor

720335

2020-01-07