Pottskåp England

Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England
Pottskåp England

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, 1800-tal, England, mahogny, jalusidörrar, höjd ca 77, 41x37 cm

Slitage, märken

720337

2020-01-07