Bordslampa Böhlmarks

Bordslampa Böhlmarks
Bordslampa Böhlmarks
Bordslampa Böhlmarks
Bordslampa Böhlmarks
Bordslampa Böhlmarks
Bordslampa Böhlmarks

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD NOTINI, bordslampa, Böhlmarks, 1940-tal, modell 15199, fot och skärm av mässing, höjd ca 48 cm

Omfattande slitage, skärmfäste med skador

720338

2020-01-07