Stolar Lindomearbeten

Stolar Lindomearbeten
Stolar Lindomearbeten
Stolar Lindomearbeten
Stolar Lindomearbeten
Stolar Lindomearbeten
Stolar Lindomearbeten
Stolar Lindomearbeten
Stolar Lindomearbeten
Stolar Lindomearbeten
Stolar Lindomearbeten
Stolar Lindomearbeten
Stolar Lindomearbeten

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-talets början, Lindome, bemålade, bronserad dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 44 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare bemålning o klädsel, lagning

720339

2020-01-07