Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, 1 par, 1800-talets början, Lindome, bemålade, bronserad dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 44 cm
PROVENIENS: Stopalo
Senare bemålning o klädsel, lagning
720339
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här