Märta Améen brons

Märta Améen brons
Märta Améen brons
Märta Améen brons
Märta Améen brons
Märta Améen brons
Märta Améen brons
Märta Améen brons
Märta Améen brons
Märta Améen brons
Märta Améen brons
Märta Améen brons
Märta Améen brons

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRTA AMÉEN (1871-1940): Man med häst, signerad Märta Améen, brons, höjd ca 32, längd 72 cm
PROVENIENS: Stopalo

720340

2020-01-07