Bordslampa omkring 1900

Bordslampa omkring 1900
Bordslampa omkring 1900
Bordslampa omkring 1900
Bordslampa omkring 1900
Bordslampa omkring 1900
Bordslampa omkring 1900
Bordslampa omkring 1900
Bordslampa omkring 1900
Bordslampa omkring 1900
Bordslampa omkring 1900

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, omkring 1900, porslin, svartglaserad, polykrom dekor av drake, metallfattning, oljehus i glas, total höjd inkl sockel ca 52 cm
PROVENIENS: Stopalo

Omarbetad, ytskador, klippt el

720341

2020-01-07