Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, urtavla med romerska siffror, förgylld brons, krönt av kvinnofigur, höjd ca 47 cm, pendel o nyckel
PROVENIENS: Stopalo

720342

2020-01-07