Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets slut, klarglas med luftbubblor, höjd inkl lamphållare ca 20 cm
Fotring med mindre nagg
720347
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här