Bordslampa klarglas

Bordslampa klarglas
Bordslampa klarglas
Bordslampa klarglas
Bordslampa klarglas
Bordslampa klarglas
Bordslampa klarglas

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets slut, klarglas med luftbubblor, höjd inkl lamphållare ca 20 cm

Fotring med mindre nagg

720347

2020-01-06