Stolar gustavianska

Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska
Stolar gustavianska

Såld för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 2+1 st., 1700-tal, gustavianska Stockholmsarbeten, signerade Johan Erik Höglander (2) resp Ephraim Ståhl (1), skuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 42x43 cm

Renoverade, kompletterade

720348

2020-01-07