Soffa Louis XVI-stil

Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil
Soffa Louis XVI-stil

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, bemålad, skuren dekor, längd ca 142 cm

Renoverade, slitage

720350

2020-01-07