Lauri Nila, Olja på pannå

Lauri Nila, Olja på pannå
Lauri Nila, Olja på pannå
Lauri Nila, Olja på pannå
Lauri Nila, Olja på pannå
Lauri Nila, Olja på pannå
Lauri Nila, Olja på pannå

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAURI NILA (1898-1983): Komposition med båt, signerad Nila, samt a tergo Lauri Nila 1964 olja på pannå, ca 62x68 cm

720351

2020-01-06