Salongsbord Louis XVI-stil

Salongsbord Louis XVI-stil
Salongsbord Louis XVI-stil
Salongsbord Louis XVI-stil
Salongsbord Louis XVI-stil
Salongsbord Louis XVI-stil
Salongsbord Louis XVI-stil
Salongsbord Louis XVI-stil
Salongsbord Louis XVI-stil
Salongsbord Louis XVI-stil
Salongsbord Louis XVI-stil

Såld för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALONGSBORD, Louis XVI-stil, 18/1900-tal, marmorskiva, riklig skuren dekor i trä och pastellage, bronserad, höjd ca 77, 141 x 78 cm

Kompletterad, färgslitage/skador

720352

2020-01-06