Hugo Öfverström oljemålning

Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Motiv med båtar och båthus, signerad, olja på duk, ca 44x57 cm

720356

2020-01-06