Linnehanddukar 19 st hellinne

Linnehanddukar 19 st hellinne
Linnehanddukar 19 st hellinne
Linnehanddukar 19 st hellinne
Linnehanddukar 19 st hellinne
Linnehanddukar 19 st hellinne
Linnehanddukar 19 st hellinne

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINNEHANDDUKAR, 19 dlr, hellinne, 1900-talets mitt, 11 st med meanderbård samt monogram, 5 st randig dekor samt monogram, 3 st blommig dekor, mått ca 74x54 cm

Smärre bruksslitage

720362

2020-01-06