Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINNEHANDDUKAR, 19 dlr, hellinne, 1900-talets mitt, 11 st med meanderbård samt monogram, 5 st randig dekor samt monogram, 3 st blommig dekor, mått ca 74x54 cm
Smärre bruksslitage
720362
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här