Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Sydländskt landskap, signerad L. Jirlow, XLIII/L, färglitografi, blindstämpel Mourlot, bildmått ca 38,5x54,5 cm

720363

2020-01-06