Kardinal oljemålning

Kardinal oljemålning
Kardinal oljemålning
Kardinal oljemålning
Kardinal oljemålning

Såld för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGELSK SKOLA (omkring 1800/1900-tal): Kardinal, olja på pannå, 31x21 cm

720365

2020-01-07