Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, old/semiantk, Heriz, ca 288x207 cm

Slitage, ojämnt slitage, blekt, skador fransar

720366

2020-01-07