Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, old/semiantk, Heriz, ca 288x207 cm
Slitage, ojämnt slitage, blekt, skador fransar
720366
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här