Bombay oljemålning

Bombay oljemålning
Bombay oljemålning
Bombay oljemålning
Bombay oljemålning
Bombay oljemålning
Bombay oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnen i Bombay, 1926, olja på duk, ca 30x50 cm

720367

2020-01-07