Klaffbord sengustavianskt

Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, fanérat med mahogny, låda i sargen, intarsiadekor, höjd ca 74, 102x68, vardera klaff 30 cm

Lagningar, ett gångjärn något löst

720370

2020-01-07