Bertel Bertel-Nordström Stockholm

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): "Kväll Stockholm", signerad och daterad Bertel Nordström 1930, olja på duk, 54x45 cm

Dukskador, dukhål

720380

2020-01-07