Orientmatta antik

Orientmatta antik
Orientmatta antik
Orientmatta antik
Orientmatta antik
Orientmatta antik
Orientmatta antik
Orientmatta antik
Orientmatta antik
Orientmatta antik
Orientmatta antik

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Sarough/ Faraghan, ca 412x290 cm

Slitage, ställvis hårt slitage, kanter och kortsida med mindre skador, mindre fläckar

720386

2020-01-07