Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOTOGENLAMPA, omkring 1900-talets första hälft, oljehus i glas med slipad dekor, fot i mässing kupa i opalglas, höjd ca 46, diamater ca 24 cm
Bruksslitage
720390
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här