Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTOGENLAMPA, omkring 1900-talets första hälft, oljehus i glas med slipad dekor, fot i mässing kupa i opalglas, höjd ca 46, diamater ca 24 cm

Bruksslitage

720390

2020-01-06