Byrå artdeco

Byrå artdeco
Byrå artdeco
Byrå artdeco
Byrå artdeco
Byrå artdeco
Byrå artdeco
Byrå artdeco
Byrå artdeco
Byrå artdeco
Byrå artdeco

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, art deco, enligt uppgift tillverkad av Snickarmästare Gustaf Prim Växjö, 4 lådor, fanérad med bl.a. alm, höjd ca 71, 91x48 cm, nyckel finns

Slitage, fanerbortfall

720395

2020-01-07