Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, skuren dekor, bronserad, soffans längd ca 140, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, färgbortfall
720398
2020-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här