Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, skuren dekor, bronserad, soffans längd ca 140, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, färgbortfall

720398

2020-01-07