Lockurnor brons Asien

Lockurnor brons Asien
Lockurnor brons Asien
Lockurnor brons Asien
Lockurnor brons Asien
Lockurnor brons Asien
Lockurnor brons Asien
Lockurnor brons Asien
Lockurnor brons Asien

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOCKURNOR, 2 st., brons, Asien, 1900-tal, dekor i relief av stiliserad bård, höjd ca 25-26 cm

Slitage

720406

2020-01-10