Kiyoshi Hasegawa etsning

Kiyoshi Hasegawa etsning
Kiyoshi Hasegawa etsning
Kiyoshi Hasegawa etsning
Kiyoshi Hasegawa etsning
Kiyoshi Hasegawa etsning
Kiyoshi Hasegawa etsning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KIYOSHI HASEGAWA (1891-1980): Baigneuse assise, signerad, etnsing, ca 29x22 cm

Gulnat blad, smärre veck

720407

2020-01-10