Kiyoshi Hasegawa etsning

Kiyoshi Hasegawa etsning
Kiyoshi Hasegawa etsning
Kiyoshi Hasegawa etsning
Kiyoshi Hasegawa etsning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KIYOSHI HASEGAWA (1891-1980): Bouquet et aquarium, 1926, signerad, 1/30, torrnålsetsning, ca 28x22 cm

720408

2020-01-10