Kiyoshi Hasegawa etsning

Kiyoshi Hasegawa etsning
Kiyoshi Hasegawa etsning
Kiyoshi Hasegawa etsning
Kiyoshi Hasegawa etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KIYOSHI HASEGAWA (1891-1980): Fleurs, signerad, 1/30, torrnålstesning, ca 26x21 cm

Gulnad

720409

2020-01-10