Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

ALADÅBFORMAR,KAKFORM, 4 dlr, 1800/1900-tal, koppar, längd ca 21-26 cm

Slitage, bucklor

720412

2020-01-06