Tillbaka till katalog

Taklampa Art deco

Taklampa Art deco
Taklampa Art deco
Taklampa Art deco
Taklampa Art deco
Taklampa Art deco
Taklampa Art deco

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

TAKLAMPA, Art deco, 1920/30-tal, stomme i krom, kuppor i tonad glas, 3 ljuspunkter, höjd ca 58, diameter ca 44 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

720413

Datum:

2020-01-06