Spegel 1960-tal

Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1960-tal, förgylld plåt med perforerat mönster, med belysning från baksidan, diameter ca 65 cm

Smärre färgrester

720414

2020-01-06