Karoly Krusnyak oljemålning

Karoly Krusnyak oljemålning
Karoly Krusnyak oljemålning
Karoly Krusnyak oljemålning
Karoly Krusnyak oljemålning
Karoly Krusnyak oljemålning
Karoly Krusnyak oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

KAROLY KRUSNYAK (1889-1960): Läsande moder med lekande barn, signerad K Krusnyak, olja på duk, ca 80x60 cm

720416

2020-01-07