Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, bladmått ca 60x98 cm

720417

2020-01-06