Toilettebord Carl Malmsten

Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Birgitta", sminkbord med sarg och ställbar spegel, Bodafors, 1960-tal, vitlackerat, brännmärkt höjd ca 73-123 med spegel, 86x53 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

720419

2020-01-06