Ruben Heleander oljemålning

Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning
Ruben Heleander oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

RUBEN HELEANDER (f. 1931): Slättlandskap, signerad Heleander, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 50x65 cm

720420

2020-01-06