Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
RUBEN HELEANDER (f. 1931): Slättlandskap, signerad Heleander, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 50x65 cm
720420
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här