Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, ull på ullvarp, mönster med bl a adamak, ca 211x122 cm
Skador/ reducerade kortsidor, langetteringar med mindre lagningar
720421
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här