Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, ull på ullvarp, mönster med bl a adamak, ca 211x122 cm

Skador/ reducerade kortsidor, langetteringar med mindre lagningar

720421

2020-01-13