Per Sundberg oljemålning

Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning
Per Sundberg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PER SUNDBERG (1887-1968): Höstmotiv, signerad och daterad P. Sundberg, olja på duk, ca 39x53 cm

720422

2020-01-06