Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
PER SUNDBERG (1887-1968): Höstmotiv, signerad och daterad P. Sundberg, olja på duk, ca 39x53 cm
720422
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här