Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, valnöt, handbroderat tyg, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, skav
720423
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här