Stolar valnöt

Stolar valnöt
Stolar valnöt
Stolar valnöt
Stolar valnöt
Stolar valnöt
Stolar valnöt
Stolar valnöt
Stolar valnöt

Såld för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, valnöt, handbroderat tyg, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, skav

720423

2020-01-06