John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Motiv med stenhus, signerad samt daterad 39, olja på panå, ca 33,5x52 cm

720424

2020-01-06