Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Motiv med stenhus, signerad samt daterad 39, olja på panå, ca 33,5x52 cm
720424
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här