Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
VICTOR LAGERSTRÖM (1864-1948): "Portofino", daterad 1931, signerad Victor Lagerström, olja på duk, ca 68x67 cm
720427
2020-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här