Victor Lagerström, Hötorget

Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

VICTOR LAGERSTRÖM (1864-1948): "Portofino", daterad 1931, signerad Victor Lagerström, olja på duk, ca 68x67 cm

720427

2020-01-06