Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, förgyllda beslag, fanérad med bl a valnöt, höjd ca 86, 114x56 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, ett lås går ej att låsa, senare träskiva

720428

2020-01-10