Byrå rokoko
2020-01-10
720428
| Klubbat belopp | 12 000 SEK |
| Utropspris | 18 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, förgyllda beslag, fanérad med bl a valnöt, höjd ca 86, 114x56 cm, nyckel finns
Fanerbortfall, ett lås går ej att låsa, senare träskiva